CalExotic Aura Teaser vibratorius (violetinė)
CalExotic Aura Teaser vibratorius (violetinė) CalExotic Aura Teaser vibratorius (violetinė) CalExotic Aura Teaser vibratorius (violetinė) CalExotic Aura Teaser vibratorius (violetinė) CalExotic Aura Teaser vibratorius (violetinė) CalExotic Aura Teaser vibratorius (violetinė) CalExotic Aura Teaser vibratorius (violetinė)

CalExotic Aura Teaser vibratorius (violetinė)

Įvertinkite šią prekę:
CalExotic Aura Teaser vibratorius pagamintas iš saugaus kūnui anti-alerginio silikono. Silikonas neturi kvapo, skonio ir yra glotnus, švelnus liečiantis su oda. Taip pat jis greitai prisitaiko prie kūno temperatūros nesukeldamas diskomforto. Silikonas puikus palydovas jautrios odos savininkams ir į alergijas linkusiems žmonėms. 

Vibratorius nėra didelis, todėl patogiai laikysite jį delne, o vibruojanti dalis godžiai apgaubs klitorių. Galingas, tačiau tylus variklis padovanos 12 vibracijos režimų. Režimai įdomūs ir skirtingi, kad galėtumėte atrasti patį maloniausią. Nuo vibracijos intensyvumų pradeda judėti viršutinė dalis taip imituodama oralinį seksą. Valdomas mygtukais, kuriuos rasite ant korpuso. 

Įkraunamas USB jungtimi ir atsparus vandeniui.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas, ABS

Ilgis: 14 cm

Plotis: 4.5 cm

Funkcijos: 12 režimų

Įkrovimas: USB jungtimi

Spalva: violetinė

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Stalo žaidimas Table Football
21.72 €
Follow @meileszaislai
Uždaryti