Her Royal Me2 Thumper strap on (mėlyna)
Her Royal Me2 Thumper strap on (mėlyna) Her Royal Me2 Thumper strap on (mėlyna) Her Royal Me2 Thumper strap on (mėlyna) Her Royal Me2 Thumper strap on (mėlyna) Her Royal Me2 Thumper strap on (mėlyna) Her Royal Me2 Thumper strap on (mėlyna) Her Royal Me2 Thumper strap on (mėlyna) Her Royal Me2 Thumper strap on (mėlyna)

Her Royal Me2 Thumper strap on (mėlyna)

Įvertinkite šią prekę:
Her Royal Me2 Thumper Strap on pagamintas iš saugaus kūnui anti-alerginio silikono, kuris neturi kvapo, skonio yra glotnus ir malonus liečiantis su oda. Silikonas greitai prisitaiko prie kūno temperatūros, nesukelia diskomforto. Tinkamas net labai jautrios odos savininkams. Nedirgins ir nesukels nereikalingų bėrimų. Diržai taip pat pagaminti iš silikono, kad būtų kuo maloniau ir patogiau jį dėvėti. Falas slidus ir lankstus.

Strap on žavios mėlynos spalvos. Tvirtinamas prie kūno reguliuojamo dydžio diržais, kurie tiks net iki 132 cm juosmenims. Turi 2 galingus variklius, kurie ne tik veikia tyliai, bet ir jums padovanos net 10 skirtingų vibracijos ir 10 pulsacijos režimų. Jie jaudins, kutens ir masažuos G-tašką arba prostatą. Galvutėje esantis pulsatorius net neabejotinai prives iki vieno galingiausių jūsų gyvenime orgazmų. Falo pagrindas nėra lygus, kad priglaustas klitorius kuo stipriau jaustų kiekvieną vibracijos funkciją.

Įkraunamas USB jungtimi ir visiškai atsparus vandeniui. Galėsite mėgautis intymiais žaidimais ir vandenyje.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas, PVC

Ilgis: 14 cm

Plotis: 3.75 cm

Pagrindo plotis: 8.25 cm

Funkcijos: 10 vibracijos intensyvumų, 10 pulsavimo greičių

Įkrovimas: USB jungtimi

Maksimali juosmenims apimtis: 132 cm

Atsparus vandeniui

Spalva: mėlyna

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Stalo žaidimas Table Football
21.72 €
Vibratorius Dark Lover
49.95 €
Follow @meileszaislai
Uždaryti