Bonnie & Clyde Rabbit vibratorius
Bonnie & Clyde Rabbit vibratorius Bonnie & Clyde Rabbit vibratorius Bonnie & Clyde Rabbit vibratorius Bonnie & Clyde Rabbit vibratorius Bonnie & Clyde Rabbit vibratorius

Bonnie & Clyde Rabbit vibratorius

Įvertinkite šią prekę:
Turbūt svarstote, kodėl šis vibratorius gavo būtent Bonnie & Clyde pavadinimą? Patenkinsime jūsų smalsumą!

Vibratoriuje yra įtaisyti net 2 galingi motorai, kurie stimuliuoja 2 intymias ir itin jautrias zonas, todėl likti be orgazmo yra tiesiog neįmanoma. Standus korpusas sukurtas G-taško masažui, o lanksti atšakėlė kutens jūsų klitorį. Vibratoriuje yra 10 skirtingų vibracijos dažnių ir 10 sukimosi intensyvumų, kurie dar labiau masažuos jūsų jautrias makšties sieneles. Sukimosi funkcija puikiai papildys ir vainikuos visus vibratoriaus sugebėjimus. 

Bonnie & Clyde Rabbit vibratorius pagamintas iš anti-alerginio silikono, kuris neturi kvapo, glotnus ir puikiai tinkamas jautrios odos savininkams. Taip pat ši medžiaga greitai prisitaiko prie kūno temperatūros. 

Pakraunamas USB jungtimi ir atsparus vandeniui. Taip pat turi atskirą valdymo pultą, kuris leis jūsų vibratorių valdyti per atstumą. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės nepamirštamomis akimirkomis.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas

Ilgis: 22,6 cm

Skersmuo: 3,9 cm

Vibracija: 10 vibracijos, 10 sukimosi dažnių

Baterijos: įkraunamas USB

Spalva: rožinė

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Follow @meileszaislai
Uždaryti