BeauMents Flexxio vibratorius poroms (purpurinė) BeauMents Flexxio vibratorius poroms (purpurinė) BeauMents Flexxio vibratorius poroms (purpurinė) BeauMents Flexxio vibratorius poroms (purpurinė) BeauMents Flexxio vibratorius poroms (purpurinė) BeauMents Flexxio vibratorius poroms (purpurinė) BeauMents Flexxio vibratorius poroms (purpurinė) BeauMents Flexxio vibratorius poroms (purpurinė)

BeauMents Flexxio vibratorius poroms (purpurinė)

Įvertinkite šią prekę:
BeauMents Flexxio vibratorius poroms pagamintas iš saugaus ftalatų neturinčio silikono, kuris yra anti-alerginis ir ypatingai tinkamas jautrios odos savininkams. Silikonas ypatinga medžiaga, kuri greitai sušyla taip prisitaikydama prie jūsų kūno temperatūros. Besiūlis ir silikoninis paviršius itin patiks kokybės mėgėjams. 

Vibratorius išskirtinis tuo, kad jo korpusas gali lengvai kisti į visas puses, todėl kaip jį užsidėsite priklausys tik nuo jūsų fantazijos. Kiekviename iš vibratoriaus galų yra skirtingas variklis su 10 funkcijų, kurias galite įjungti visas kartu arba kiekvieną atskirai. Valdomas pultelio pagalba net iki 5-10 metrų atstumo. Poreikiui esant funkcijas galima perjungti ir mygtukais esančiais ant vibratoriaus. Puikus kompanionas siekiant paįvairinti kiek prigesusius lytinius santykius.

Vibratorius patogiai įkraunamas USB jungtimi, todėl galėsite pamiršti nuolatinį baterijų pirkimą. Norint taisyklingai įkrauti vadovaukitės pridedama instrukcija. Nerekomenduojama vibratoriaus naudoti įkrovimo metu. Taip pat venkite krovimo šalia vandens. Pasikrovus jūsų vibratoriui pradės ryškiai šviesti mirksinti lemputė, o apie išsikrovimą įspės mirksinti lemputė. 

*Penio žiedo nerekomenduodama naudoti ilgiau kaip 30 minučių, o norint tęsti lytinius žaidimus su juo rekomenduodama daryti 60 minučių pertrauką. Po lytinių santykių nusiimkite ir stenkitės neužmigti dėvėdami jį kadangi tai gali pakenkti jūsų sveikatai. 

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas / ABS plastikas

Ilgis: 19,5 cm

Skersmuo: 4,5 cm

Funkcijos: 10 vibracijos režimų

Atsparus vandeniui

Įkrovimo laikas: 1 h

Veikimo laikas: 80 min 

Garso lygis: < 55 db

Vibratoriaus baterija: 400 mAh Lithium ion 

Pultelio baterija: CR2032

Spalva: purpurinė

Įkraunamas USB jungtimi

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Follow @meileszaislai
Uždaryti