You2Toys vibratorius - masažuoklis Meistrelis
You2Toys vibratorius - masažuoklis Meistrelis You2Toys vibratorius - masažuoklis Meistrelis You2Toys vibratorius - masažuoklis Meistrelis You2Toys vibratorius - masažuoklis Meistrelis You2Toys vibratorius - masažuoklis Meistrelis You2Toys vibratorius - masažuoklis Meistrelis You2Toys vibratorius - masažuoklis Meistrelis You2Toys vibratorius - masažuoklis Meistrelis

You2Toys vibratorius - masažuoklis Meistrelis

Įvertinkite šią prekę:
Vibratorius - masažuoklis Meistrelis pagamintas iš anti-alerginio silikono, kuris yra besiūlis, neturi kenksmingų ftalatų ir pasižymi puikiomis savybėmis, kurios leidžia akimirksniu prisitaikyti prie žmogaus odos šilumos. Paviršius glotnus ir slidus. 

Šio funkcionalaus meilužio pagrindinė užduotis apdovanoti jus daugybe orgazmų, o įmantrus dizainas padės tai įgyvendinti. Vienoje pusėje rasite bangelėmis išsiraizgiusį G-taško vibratorių, kurio lenktas viršus maksimaliai masažuos paslaptingąjį tašką, o kitoje pusėje esantis masažuoklis padės atsipalaiduoti visoms erogeninėms zonoms esančioms ant kūno ir taip pat įsitempusiems raumenims, todėl vibratorius vienas, bet malonumą galėsite susikurti skirtingą. Kiekviename iš galų yra įmontuota po 10 skirtingų vibracijos režimų, kuriuos galėsite patogiai valdyti mygtukais esančiais ant korpuso. Funkcijos valdomos kartu arba kiekviena atskirai. Negana to jame yra įmontuota šildymo funkcija, kad šaltais žiemos vakarais masturbacija būtų dar malonesnė. Šildymo funkciją galima įjungti atskirai nuo visų kitų. Įkraunamas USB jungtimi.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas su PU danga, sudėtyje neturi kenksmingų ftalatų, pagamintas pagal ES reglamentą.

Bendras ilgis: 22,2 cm

Vibratoriaus įterpimo gylis: 10 cm

Vibratoriaus skersmuo: 2,6 - 3,4 cm

Masažuoklio skersmuo: 5,1 cm

Funkcijos: 10 vibracijos režimų, šildymo režimas

Įkrovimo laikas: 3 h

Veikimo laikas: 2 h

Spalva: purpurinė

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Vibratorius Arctic Bunny
69.22 €
We-vibe Passionate Play Collection
182.50 €
Follow @meileszaislai
Uždaryti