Jopen Starstruck Affair vibratorius
Jopen Starstruck Affair vibratorius Jopen Starstruck Affair vibratorius Jopen Starstruck Affair vibratorius Jopen Starstruck Affair vibratorius Jopen Starstruck Affair vibratorius Jopen Starstruck Affair vibratorius Jopen Starstruck Affair vibratorius

Jopen Starstruck Affair vibratorius

Įvertinkite šią prekę:
Pristatome jums neprasto grožio Jopen Starstruck Affair vibratorių. Tai ne tik inovatyvaus ir dailaus dizaino gaminys, bet ir neprastai funkcionalus ir sukurtas kuo efektyviau jus patenkini. Dėl lenkto korpuso ir iškilios atšakėlės tinkamas G-taško ir klitorio stimuliavimui. Valdomas mygtukais esančiais ant pagrindo. Jų pagalba įjungsite 7 skirtingus vibracijos režimus ir 5 intensyvumus. Malonumui sustiprinti pagrindinėje dalyje yra besisukantys rutuliukai. Tylus, bet galingas ir vedantis jus iš proto.

Vibratorius pagamintas iš saugaus kūnui anti-alerginio silikono, kuris neturi kvapo, skonio yra glotnus ir švelnus liečiantis prie odos. Silikonas greitai prisitaiko prie kūno temperatūros nesukeldamas diskomforto. Lengvai valomas ir prižiūrimas. Tinkamas jautrios odos savininkams. 

Įkraunamas USB jungtimi ir atsparus vandeniui, todėl galėsite drąsiai juo mėgautis tiek vonioje, tiek duše.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas, ABS

Ilgis: 21,75 cm

Įterpiamas ilgis: 12,75 cm

Skersmuo: 3,75 cm

Vibracija: 7 režimai, 5 greičiai

Tylus

Įkraunamas

Atsparus vandeniui

Spalva: rožinė

 

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Follow @meileszaislai
Uždaryti