Touch By Swan vibratorius (violetinė)
Touch By Swan vibratorius (violetinė) Touch By Swan vibratorius (violetinė) Touch By Swan vibratorius (violetinė) Touch By Swan vibratorius (violetinė) Touch By Swan vibratorius (violetinė) Touch By Swan vibratorius (violetinė)

Touch By Swan vibratorius (violetinė)

Įvertinkite šią prekę:
Touch By Swan vibratorius turi liečiamą ekraną, kurį itin patogu ir paprasta valdyti. Prisilieskite su pirštu ir keiskite vibratoriaus vibracijos intensyvumus ir rotaciją. Prisiliesdami ir stumdami pirštą į viršų arba atgal didinsite ir mažinsite atšakėlės klitoriui intensyvumą. Liesdami į šonus įjungsite G-taškui skirtos vietos rotaciją, kuri maloniai suksis pirmyn ir atgal sueities metu. Taip pat turi įjungimo ir išjungimo mygtuką, kurį palaikius 2 sekundes įjungsite arba išjungsite prietaisą. Atradus tinkamą ir patinkamą greičio režimą paspauskite mygtuką esantį ant korpuso ir jis automatiškai jį užfiksuos ir išlaikys visos sueities metu.

Vibratorius pagamintas iš anti-alerginio silikono, kuris yra glotnus, besiūlis, bekvapis ir puikiai prisitaiko prie kūno šilumos. Šio tipo vibratoriai yra numeris 1 tarp perkamiausių pasaulyje dėl dvigubos stimuliacijos, kuri moteris apdovanoja orgazmais iki pirštų galiukų.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas, PU

Ilgis: 23,3 cm

Skersmuo: 3,8 cm

Spalva: violetinė

Funkcijos: 3 sukimosi ir 4 vibravimo greičiai

Baterijos: kraunamas USB (laidas pridedamas)

Pakuotėje pridedamas satino maišelis laikymui

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Follow @meileszaislai
Uždaryti