King Cock 7
King Cock 7 King Cock 7

King Cock 7" vibratorius Kreigas

Įvertinkite šią prekę:
Pipedream King Cock serijos erotinės prekės yra pačios tikroviškiausios ir realistiškiausios, kokias tik galite rasti rinkoje. Kiekvienas linkis ir raštas ant šių erotinių žaislų sukurtas siekiant atkartoti natūralų penį. Jų erotinės prekes yra 100% anti-alerginės, neturinčios ftalatų ir latekso. Vibratorius Pagamintas iš Flesh medžiagos, kuri be galo minkšta, lanksti, greitai prisitaiko prie kūno temperatūros ir net patį didžiausią žaislą paverčia kuo malonesniu ir tikroviškesniu sekso partneriu.

Erotinis žaislas ypatingai patiks natūralumą mėgstančioms damoms, kurios nori tikro ir karšto šelmio savo lovoje. Galvutė lanksti ir kviečianti susipažinti, o venomis puoštas korpusas maloniai kutens makštį. Vibratorius susideda iš dviejų skirtingų dalių: 

Klasikinio dizaino ir tvirtos medžiagos vibratoriaus. Falo imitatoriaus užmovo, kurio vidus tuščias. Į falo imitatorių įterpiamas vibratorius ir taip gaunamas vienas bendras malonumų žaislas, kuris turi galingą ratuko pasukimu valdomą vibraciją. Atsparus vandeniui.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: PVC / ABS plastikas

Bendras ilgis: 22 cm

Įterpimo gylis: 18 cm

Skersmuo: 5 cm

Baterijos: 1 x AA (nepridedamos)

Vibracija: reguliuojama

Spalva: kūno

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

We-vibe Passionate Play Collection
182.50 € 155.13 €
Follow @meileszaislai
Uždaryti