Klitoriaus stimuliatorius Womanizer W-500 (metalic)
Klitoriaus stimuliatorius Womanizer W-500 (metalic) Klitoriaus stimuliatorius Womanizer W-500 (metalic) Klitoriaus stimuliatorius Womanizer W-500 (metalic)

Klitoriaus stimuliatorius Womanizer W-500 (metalic)

Įvertinkite šią prekę:
Delne telpantis, naujos kartos klitoriaus ekspertas Womanizer W-500. Klitorių kutena ir į orgazmą vos per minutę jis nuveda vakuumo ir oro bangų efekto pagalba! Womanizer padės Jums patirti stiprų orgazmą per trumpą laiką.

Atlikus apklausą paaiškėjo, kad 73% apklaustųjų patyrė orgazmą jau po pirmų 1-2 minučių, o nemaža dalis moterų patyrė net kelis! Puikii derančios spalvos, viršuje žaismingas deimačiukas... Žaisliukas itin stilingas, prabangus, idealiai tinka kaip dovana, nes supakuotas itin stilingai, o kokybė nekelia jokių klausimų... Galvutė pagaminta iš aukštos kokybės medicininio silikono, todėl nesukelia alerginių reakcijų. Įkraunamas USB pagalba, 100% atsparus vandeniui, turi 12 intensyvumo lygių, kurie reguliuojami vieno mygtuko paspaudimu, taip pat yra įjungimo / išjungimo mygtukas, pagamintas iš dailaus svarovskio. Pridedamas papildomas antgalis dar intensyvesniam malonumui pajusti. 

Prekės apibūdinimas:

Komplekte rasite: USB kroviklis, naudojimo instrukcija (11 kalbų) bei dėklas žaisliukui nešioti.

Medžiaga: ABS / silikonas

Ilgis: 12,5 cm

Skersmuo: 6,2 cm

Funkcijos: 12 intensyvumo lygių

Baterijos: Įkraunamas per 90 min

Veikimo laikas: 240 min

Savybės: Atsparus vandeniui

 

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Follow @meileszaislai
Uždaryti