Mystim Jane Wonda vaginaliniai kamuoliukai
Mystim Jane Wonda vaginaliniai kamuoliukai Mystim Jane Wonda vaginaliniai kamuoliukai Mystim Jane Wonda vaginaliniai kamuoliukai

Mystim Jane Wonda vaginaliniai kamuoliukai

Įvertinkite šią prekę:
Kegel pratimai yra viena veiksmingiausių mankštų moterims, kurios nori sutvirtinti vidinius dubens dugno raumenis, kuriems susilpnėjus dažnai vargina šlapimo nelaikymas ir seksualinis gyvenimas tampa ne toks malonus, nes pojūčiai juntami daug silpniau, todėl jie padės atsikratyti nemalonių sutrikimų ir padidins orgazmo intensyvumą. Kamuoliukų viduje yra 2 metaliniai rutuliukai kurie judėdami dar labiau suaktyvina raumenis ir pagreitina mankštos rezultatus.

Pagaminti iš medicininio platinos silikono, kuris yra itin aukštos kokybės, anti-alerginis ir neturintis jokių kenksmingų ftalatų žmogaus odai. Puikios kokybės užtikrinimas garantuotas pagal ES reglamentą. 

Jeigu mėgstate aštresnius pojūčius tuomet juos prijungus prie Mystim Tension Lover elektros stimuliatoriaus jie virs elektros impulsus perduodančiu prietaisu dėl savo viduje esančio metalo, todėl tai ne tik puikus mankštos pagalbininkas, bet ir aksesuaras derantis su stimuliatoriumi. 

*Mystim Jane Wonda vaginalinius kamuoliukus taip pat galima naudoti kartu su Mystim elektros stimuliacijos prietaisu (pvz., "Tension Lover", "Cluster Buster", "Pure Vibes"), tačiau jį turite užsisakyti atskirai.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: Medicininis platinos silikonas, be kenksmingų ftalatų, pagamintas pagal ES reglamentą

Ilgis: 19,6 cm

Skersmuo: 3,3 cm

Svoris: 84 g

Spalva: juoda

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Follow @meileszaislai
Uždaryti