Nature vibruojantis falo imitatorius James
Nature vibruojantis falo imitatorius James Nature vibruojantis falo imitatorius James Nature vibruojantis falo imitatorius James Nature vibruojantis falo imitatorius James Nature vibruojantis falo imitatorius James Nature vibruojantis falo imitatorius James Nature vibruojantis falo imitatorius James Nature vibruojantis falo imitatorius James

Nature vibruojantis falo imitatorius James

Įvertinkite šią prekę:
Susipažinkite su naujaisiais Lovetoy falo imitatoriais, tai vieni natūraliausių ir kartu kokybiškiausių falo imitatorių mūsų asortimente. Naujos kartos gražuoliai susprogdins visus mitus apie kietus, nemalonaus kvapo, nelanksčius falo imitatorius! 

Šio tipo falai pasižymi lankstumu, minkštumu, anti-alerginėmis savybėmis, kurios tiks i patiks itin jautrios odos savininkams. Pagaminti iš dviejų sluoksnių silikono. Silikonas yra bekvapis, anti-alerginis, prisitaikantis prie kūno temperatūros ir nekaupiantis bakterijų. Dviejų sluoksnių silikonas falo imitatoriui suteikia galimybę tapti itin realistišku ne tik žiūrint iš šalies, bet ir prisilietus. Liečiant juntamas standus ir tvirtas vidus, bet minkštas paviršius.

Nature vibruojantis falas turi 7 skirtingas funkcijas, kurios išves iš proto ir padovanos galingus orgazmus. Tačiau dar viena pagrindinė šio falo funkcija tai galimybė jį valdyti balsu. Nuostabu tiesa? 

Apačioje turi prilimpantį pagrindą, kuris leis jį priklijuoti prie visų namuose esančių lygių paviršių. 

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: Skystas silikonas

Ilgis: 18 cm

Skersmuo: 3,6 cm

Vibracija: 7 režimai

Baterijos: įkraunamas USB

Spalva: kūno

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Follow @meileszaislai
Uždaryti