Ouch Spreader Bar poroms
Ouch Spreader Bar poroms Ouch Spreader Bar poroms Ouch Spreader Bar poroms Ouch Spreader Bar poroms Ouch Spreader Bar poroms Ouch Spreader Bar poroms Ouch Spreader Bar poroms Ouch Spreader Bar poroms Ouch Spreader Bar poroms Ouch Spreader Bar poroms

Ouch Spreader Bar poroms

Įvertinkite šią prekę:
Susipažinkite su Ouch prekės ženklu, kuris nustebins jus kokybės ir prabangos atžvilgiu. Visi gaminiai, tvirti, dailūs ir ilgaamžiai. Gaminami tik iš kokybiškiausių medžiagų, kurios atitinka keliamus kokybės standartus. Žaismingi ir ryškūs dizainai pakvies atskleisti dar neatrastus jūsų pomėgius.

Ouch Spreader Bar tinkamas poroms, kurios propaguoją BDSM ir Fetišo žaidimus. Taip pat jis puikiai tiks tiems, kurie nori paįvairinti lovos reikalus.

Pagamintas iš tvirto metalo, kuris yra ilgaamžis ir tarnaus jums ištisus metus. Prie spreader bar pridedami kulkšnių antrankiai, kurie turi reguliuojamo dydžio užsegamus. Tvirtinami su karabinu. Patys antrankiai dekoruoti matinėmis ir blizgiomis detalėmis. Atrodo prabangiai ir paslaptingai. Spreader bar tinkamas komplektuoti ir su kitomis turimomis šios kolekcijos prekėmis, todėl jo panaudojimas dar labiau išaugą.

Medžiaga: vinilas, neoprenas, metalas

Spreader bar matmenys: ilgis - 40,3 cm, skersmuo - 1,5 cm

Pančių matmenys: ilgis - 39 cm, skersmuo: 5,5 cm

Spalva: raudona, juoda

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Follow @meileszaislai
Uždaryti