Pipedream Kitty sekso lėlė
Pipedream Kitty sekso lėlė Pipedream Kitty sekso lėlė Pipedream Kitty sekso lėlė Pipedream Kitty sekso lėlė Pipedream Kitty sekso lėlė Pipedream Kitty sekso lėlė Pipedream Kitty sekso lėlė Pipedream Kitty sekso lėlė Pipedream Kitty sekso lėlė Pipedream Kitty sekso lėlė

Pipedream Kitty sekso lėlė

Įvertinkite šią prekę:
Pipedream kompanija gamina tik pačius kokybiškiausius ir visus saugumo reikalavimus atitinkančius seksui skirtus žaislus. Jų erotinės prekes yra 100% anti-alerginės, neturinčios ftalatų ir latekso. Saugios ir jautriausiai odai.

Susipažinkite su natūralaus žmogaus ūgio ir svorio žaviąją šviesiaplauke Kitty. Joks vyras neatsispirs šios žaliaakės kerams. 

Lėlė sveria 37,19 kg, o ūgis siekia net iki 168 cm. Natūralių kūno formų didžiakrūtė pasidabinusi standžiais speneliais, prisirpusiomis lūpomis, užpakaliuku ir vagina. Kiekvienas prisilietimas primins realią moterį. Kuriant lėlę buvo nepamiršta ir moteriškų grožybių tokių kaip manikiūras, blakstienos. 

Kitti visas korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl ji lengvai gali judinti visą kūną ir keisti jo padėtis kaip tik panorėsite. Ar tai bus visų pamėgtas šuniukas, misionierius ar kokia kita įmantresnė poza? Kojų apačioje esantys specialūs varžtai leis lėlei stovėti ir mylėtis stovint, todėl karšti bučiai apsikabinus netaps kliūtimi. Ir tai tikrai nėra viskas, nes jos komplekte rasite specialią lazdelę, kurios dėką ji įšils iki jūsų kūno temperatūros. 

Natūrali, minkšta ir tokia pat karšta kaip ir jūs. Svajonės pildosi vyrai!

Kitty sekso lėlės oda ir masturbacijai skirtos movos pagamintos iš Fanta Flesh medžiagos, kuri yra ypatingai minkšta, lanksti, tampri tarsi tikra žmogaus oda. Taip pat savo sudėtyje neturi kenksmingų ir toksiškų medžiagų. Jeigu reikėtų ją įvertinti penkiaženklėje sistemoje ji tikrai gautų apvalų penketą.

Priedai, kuriuos rasite pridėtus kartu su lėle:

2 x TPE masturbacijos movos 1 x įkraunama šildymo lazdelė su USB kabeliu 1 x valomasis drėkintuvas 1 x 1 pakeičiamų nagų rinkinys 1 x 31 ml "Fanta Flesh" medžiagai skirta priežiūros pudra 1 x 120 ml drėkinantis kūno losjonas 1 x 120 ml anti-bakterinis sekso žaisliukų valiklis 1 x baltos medvilnės pirštinės 1 x TPE medžiagos juostelė 1 x apatinių komplektas Didesniam malonumui užtikrinti naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Dydis: 168 cm.

Svoris: 37,19 kg.

Išmatavimai: krūtinė - 91 cm, juosmuo - 60 cm, klubai - 91 cm.

Drabužiai: XS-S.

Krūtinės dydis: D-DD.

Batų dydis (europinis) 37-38.

Skverbties gylis (oralinis, vaginalinis ir analinis): 13 cm.

Atsparumas vandens purslams.

Svarbu! Pristatymo trukmė - iki 14 dienų. Prekė nekeičiama ir atgal negrąžinama.

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Vibratorius Arctic Bunny
69.22 € 58.84 €
Follow @meileszaislai
Uždaryti