Rabbit Skater vibratorius moterims (rožinis)
Rabbit Skater vibratorius moterims (rožinis) Rabbit Skater vibratorius moterims (rožinis) Rabbit Skater vibratorius moterims (rožinis) Rabbit Skater vibratorius moterims (rožinis) Rabbit Skater vibratorius moterims (rožinis) Rabbit Skater vibratorius moterims (rožinis) Rabbit Skater vibratorius moterims (rožinis) Rabbit Skater vibratorius moterims (rožinis) Rabbit Skater vibratorius moterims (rožinis)

Rabbit Skater vibratorius moterims (rožinis)

Įvertinkite šią prekę:
​Vau! Vau! Garantuojame, kad sušuksite vos išmėginusios šį galingą rožinį gražuolį. 

Vibratorius pagamintas iš dvisluoksnio silikono, todėl yra dar minkštesnis negu kiti tokio tipo vibratoriai. Silikonas bekvapis, glotnus ir anti-alerginis. Galingas vibratorius apdovanotas 2 motorais kiekvienoje dalyje atskirai. Galėsite jomis mėgautis kartu arba kiekviena atskirai. Funkcijos valdomos lengvai mygtukų ant korpuso pagalba. Pakraunamas USB jungtimi ir atsparus vandeniui, todėl žaidimus lengvai perkelsite ir į kaštą vonią vėsiais vakarais. 

Rabbit Skater vibratorius pagamintas su pūpsančia penio galvute, kuri ne tik atrodo dailiai, bet ir geba judėti aukštyn ir žemyn 3 skirtingais intensyvumais ir greičiais, todėl puikiai atkartos vyro penį ir jums teliks atsipalaiduoti ir mėgautis malonumu. Klitorio atšakėlėje, kuri primena zuikį rasite 7 skirtingas funkcijas. Jos kutens ir jaudins iki pat pirštų galiukų.

Saugiam keliavimui yra sukurta funkcija, kuri leidžia užrakinti jūsų vibratorių, kad lagamine netyčia neišgirstumėte vibracijos. Tereikia spustelėti on / off mygtuką ir palaikyti jį 3 sekundes, taip pat funkcija ir išjungsite.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas / ABS 

Visas ilgis: 23 cm

Įterpimo gylis: 13 cm

Skersmuo: 3,7 cm

Funkcijos: 7 vibracijos režimai atšakėlėje / 3 greičiai ir intensyvumai galvutėje

Įkraunamas USB jungtimi

Įkrovimo laikas: 2,5 h

Atsparus vandeniui

Spalva: rožinė 

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Vibratorius Dark Lover
49.95 €
Follow @meileszaislai
Uždaryti