Rabbit vibratorius Judėk pirmyn (rožinė)
Rabbit vibratorius Judėk pirmyn (rožinė) Rabbit vibratorius Judėk pirmyn (rožinė) Rabbit vibratorius Judėk pirmyn (rožinė) Rabbit vibratorius Judėk pirmyn (rožinė) Rabbit vibratorius Judėk pirmyn (rožinė) Rabbit vibratorius Judėk pirmyn (rožinė) Rabbit vibratorius Judėk pirmyn (rožinė)

Rabbit vibratorius Judėk pirmyn (rožinė)

Įvertinkite šią prekę:
Rabbit vibratorius Judėk pirmyn pagamintas iš medicininio silikono, todėl yra glotnus, slidus ir saugus jautrios odos savininkams. Silikonas bekvapis, minkštas ir yra anti-alerginis. 

Vibratorius turi 12 skirtingų režimų klitoriui, kurie kutens ir jaudins, o dievinančios G-taško masažą taip pat mėgausis 4 rotacijos ir pulsacijos režimais. Žinoma norinčios visko kartu tikrai nenusivils. Vibratorius apdovanotas 2 motorais kiekvienoje dalyje atskirai. Galėsite jomis mėgautis kartu arba kiekviena atskirai. Turi užrakinimo funkciją, kuri pasitarnaus kelionių metu. Tereikia palaikyti 3 sekundes ir ją aktyvuosite arba išjungsite. Pakraunamas USB jungtimi ir visiškai atsparus vandeniui. 

Vibratorius funkcionalus ir ypatingas. Judėdamas pirmyn ir atgal puikiai imituos tikrus lytinius žaidimus. Tylus, tačiau itin galingas.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas, ABS, PU

Įterpimo ilgis: 12,75 cm

Skersmuo: 3,75 cm

Klitorio atšakėlės ilgis: 5,75 cm

Vibracija: 4 režimai G taškui, 12 režimų klitoriui

Baterijos: įkraunamas USB

Spalva: rožinė

Atsparus vandeniui

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Follow @meileszaislai
Uždaryti