Satisfyer 2 Next Generation klitorio vibratorius
Satisfyer 2 Next Generation klitorio vibratorius Satisfyer 2 Next Generation klitorio vibratorius Satisfyer 2 Next Generation klitorio vibratorius Satisfyer 2 Next Generation klitorio vibratorius Satisfyer 2 Next Generation klitorio vibratorius Satisfyer 2 Next Generation klitorio vibratorius

Satisfyer 2 Next Generation klitorio vibratorius

Įvertinkite šią prekę:
Satisfyer 2 Next Generation klitorio vibratorius pagamintas iš tvirtos kenksmingų ftalatų neturinčios ABS ir silikono medžiagos. Minkšta silikoninė mova yra anti-alerginė ir tiks net jautrios odos savininkėms. Silikonas puiki medžiaga erotiniams žaislams, dėl puikaus šilumos laidumo, todėl nereikės laukti kol žaislas prisitaikys prie kūno. Taip pat silikonas neturi kvapo, skonio ir yra glotnus.

Vibratorius veikia vakuuminės technologijos dėka kuomet skleidžiamos oro bangos. Jų veikimas yra paremtas naujai sukurta vakuumine technologija, kuri neturi tiesioginio kontakto su klitoriumi. Bekontaktės stimuliacijos metu klitoris yra švelniai veikiamas siurbiant ir sukeliant pulsuojantį spaudimą. Tai nėra įprasta vibracija. Jos dėka padovanojama intensyvūs ir galingi pojūčiai, kurie ateina žymiai greičiau. 

Lyginant su Satisfyer 1 Next Generation šis yra kur kas galingesnis ir pritaikytas dar intensyvesniam klitorio jaudinimui. Vibratorius turi 11 skirtingų vibracijos lygių. Galėsite pasirinkti pačius mėgiamiausius, o juos lengvai valdysite mygtukais esančiais ant korpuso.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas, ABS

Ilgis: 17 cm

Skersmuo: 1,5 cm

Atsparus vandeniui

Vibracija: 11 intensyvumo lygių

Tylaus veikimo

Baterijos: 2xAAA (nepridedamos)Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Paradise Strap-on
29.25 €
Follow @meileszaislai
Uždaryti