Satisfyer Luxury High Fashion klitorio vibratorius
Satisfyer Luxury High Fashion klitorio vibratorius Satisfyer Luxury High Fashion klitorio vibratorius Satisfyer Luxury High Fashion klitorio vibratorius Satisfyer Luxury High Fashion klitorio vibratorius Satisfyer Luxury High Fashion klitorio vibratorius

Satisfyer Luxury High Fashion klitorio vibratorius

Įvertinkite šią prekę:
Satisfyer Luxury High Fashion klitorio vibratorius pagamintas iš tvirtos kenksmingų ftalatų neturinčios aliuminio ir silikono medžiagos. Minkšta silikoninė mova yra anti-alerginė ir tiks net jautrios odos savininkėms. Silikonas puiki medžiaga erotiniams žaislams, dėl puikaus šilumos laidumo, todėl nereikės laukti kol žaislas prisitaikys prie kūno. Taip pat silikonas neturi kvapo, skonio ir yra glotnus.

Vibratorius veikia vakuuminės technologijos dėka kuomet skleidžiamos oro bangos. Jų veikimas yra paremtas naujai sukurta vakuumine technologija, kuri neturi tiesioginio kontakto su klitoriumi. Bekontaktės stimuliacijos metu klitoris yra švelniai veikiamas siurbiant ir sukeliant pulsuojantį spaudimą. Tai nėra įprasta vibracija. Jos dėka padovanojama intensyvūs ir galingi pojūčiai, kurie ateina žymiai greičiau.

Tvirtas korpusas leis jį patogiai laikyti rankoje, o minkšta mova priglausti prie klitorio. Norint pajusti kuo didesnį malonumą klitorių prieš tai patepkite gausiu kiekiu lubrikanto. Vibratoriuje rasite net 11 skirtingų oro bangų skleidžiamų režimų, koks bus jūsų pats mėgiamiausias nuspręsite tik jūs. 

Įkraunamas ir atsparus vandeniui. Drąsiai mėgausitės masturbacija net ir labai drėgnoje vietoje.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas, aliuminis

Ilgis: 17 cm

Skersmuo: 4,3 cm

Vibracija: 11 oro siurbimo intensyvumo lygių

Gamintojas: EIS GmbH, Vokietija​

Baterija: įkraunamas USB jungtimi

Atsparus vandeniui

Spalva: sidabro

 


Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Vibratorius Remote Control Rabbit
52.00 €
Follow @meileszaislai
Uždaryti