Satisfyer Vibes Mr. Rabbit vibratorius (rožinė)
Satisfyer Vibes Mr. Rabbit vibratorius (rožinė) Satisfyer Vibes Mr. Rabbit vibratorius (rožinė) Satisfyer Vibes Mr. Rabbit vibratorius (rožinė) Satisfyer Vibes Mr. Rabbit vibratorius (rožinė)

Satisfyer Vibes Mr. Rabbit vibratorius (rožinė)

Įvertinkite šią prekę:
Satisfyer Vibes Mr. Rabbit vibratorius pagamintas iš tvirtos kenksmingų ftalatų neturinčios ABS ir silikono medžiagos. Minkštas silikoninis paviršius yra anti-alerginis ir tiks net jautrios odos savininkėms. Silikonas puiki medžiaga erotiniams žaislams, dėl puikaus šilumos laidumo, todėl nereikės laukti kol žaislas prisitaikys prie kūno. Taip pat silikonas neturi kvapo, skonio ir yra glotnus.

Vibratorius nėra didelis, todėl puikiai tiks tiek pradedančiosioms, tiek jau pažengusioms moterims. Sukurtas G-taško ir klitorio jaudinimui. Galingas, tačiau neprastai tylus vibratorius padovanos nepamirštamas akimirkas žaidimų metu apie kurias niekas net neįtars. Vibratorius turi 6 režimus ir 6 intensyvumo lygius. Taip pat yra patogi rankena, kuri padės stabiliai išlaikyti vibratorių tarp pirštų. Valdomas mygtukais, kuriuos rasite ant korpuso.

Įkraunamas USB jungtimi ir atsparus vandeniui.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas, ABS

Ilgis: 22,1 cm

Skersmuo: 4,2 cm

Vibracija: 6 režimai, 6 lygiai

Variklis: 2

Atsparus vandeniui

Įkraunamas: USB magnetiniu įkrovikliu

Spalva: rožinėĮsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Vibratorius Remote Control Rabbit
52.00 €
Follow @meileszaislai
Uždaryti