Spider Lexy Roxx masturbatorius vyrams
Spider Lexy Roxx masturbatorius vyrams Spider Lexy Roxx masturbatorius vyrams Spider Lexy Roxx masturbatorius vyrams Spider Lexy Roxx masturbatorius vyrams

Spider Lexy Roxx masturbatorius vyrams

Įvertinkite šią prekę:
Aukštos kokybės Spider masturbatorius, sukurtas pagal porno žvaigždės Lexy Roxxe vaginos anatomiją. Ryškios lytinės lūpos, kurias liečiant jausite tarsi glamonėtumėte realų klitorį. Lexy Roxxe klitoriuje turi auskarą, kurio nepamiršo ir gamintojai. Nelygus vidus dengtas stimuliuojančiais grioveliais, kurie padės pasimėgauti nepaprastomis akimirkomis drauge. 

Masturbatorius pagamintas iš žmogaus odą primenančio elastomero, kuris tamprus, elastingas, minkštas ir sukuria kuo natūralesnius pojūčius. Laikomas plastmasiniame dėkle, kuris pasitarnaus laikymui ir galėsite juo naudotis kaip patogiu laikikliu, kuris turi prilipinamą pagrindą. Pritvirtinsite prie lygių namuose esančių paviršių kas leis atlaisvinti rankas ir mėgautis itin realia masturbacija. Taip pat patogiai išimsite movą iš dėklo ir galėsite mėgautis pojūčiais laikant ją rankoje ne tik dėkle. 

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: ABS / “Fudge N3” (mova)

Ilgis: 28,5 cm

Skersmuo: 4,9 cm

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Follow @meileszaislai
Uždaryti