Strap On Smooth rinkinys
Strap On Smooth rinkinys Strap On Smooth rinkinys Strap On Smooth rinkinys

Strap On Smooth rinkinys

Įvertinkite šią prekę:
​Strap On Smooth rinkinys porai pagamintas iš silikono, kuris yra anti alerginis, glotnus, slidus, bekvapis ir besiūlis. Silikonas puikiai tinka jautrios odos savininkams ir į alergijas linkusiems žmonėms.

Rinkinys sukurtas porai, kuri nori paįvairinti lytinius santykius į juos įnešant naujų žaidimų. Rinkinyje rasite G-taškui skirtą vibruojantį falą. Falas atsparus vandeniui, įkraunamas USB jungtimi ir turi net 7 skirtingas vibracijos funkcijas kurios jums padės atsipalaiduoti ir mėgautis malonia stimuliacija. Taip pat jis turi „Vac-U-Lock“ funkciją, kuri užtikrina jo stabilumą ir tinkamą padėtį lytinių žaidimų metu. Valdomas nuotolinio pultelio pagalba, todėl galėsite atlaisvinti rankas ir spustelėjus mygtuką mėgautis funkcijų įvairove. G-taško falas patiks ne tik moterims, bet ir vyrams, nes lenktas viršus masažuos prostatą. Vienas falas, o malonumas abiems. 

Strap on prie kūno tvirtinamas reguliuojamu diržu, kuris yra paminkštintas, kad po visų žaidimų neliktų nuospaudų ir nutrynimų. Diržas tinkamas visiems „Vac-U-Lock“ kolekcijos žaislams. Rinkinyje rasite ir 3 skirtingus silikono žiedus, kurių pagalba galėsite pridėti ir kitus turimus namuose sekso žaislus.

Funkcijos:

7 vibravimo režimai 100% atsparumas vandeniui Valdomas nuotoliniu būdu, pultelis pridedamas Diržas gali būti derinamas su bet kokiu „Vack-U-Lock“ sekso žaisliuku Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: Silikonas, ABS

Ilgis: 15,8 cm

Skersmuo: 3,8 cm

Vibracija: 7 režimai

Baterijos: įkraunamas USB

Spalva: juoda

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Follow @meileszaislai
Uždaryti