SVAKOM Keri klitorio vibratorius (šviesi rožinė)
SVAKOM Keri klitorio vibratorius (šviesi rožinė) SVAKOM Keri klitorio vibratorius (šviesi rožinė) SVAKOM Keri klitorio vibratorius (šviesi rožinė) SVAKOM Keri klitorio vibratorius (šviesi rožinė) SVAKOM Keri klitorio vibratorius (šviesi rožinė)

SVAKOM Keri klitorio vibratorius (šviesi rožinė)

Įvertinkite šią prekę:
SVAKOM kompanija gamina tik pačius kokybiškiausius gaminius, kurių dizainas dažnai prilygsta meno kūriniams, o medžiagos saugios ir nekenksmingos. Tinkamos jautrios odos savininkams ir žmonėms, kurie linkę į bėrimus ir alergijas. Gaminiams naudoja tik aukščiausios kokybės variklius, tiekiamus iš geriausių gamintojų. Taip jie žino, kad jų varikliai yra galingi, tylūs ir turi ilgą eksploatavimo laiką. Skleidžiamas garsas vos girdimas 1 metro atstumu.

Pagamintas iš saugaus medicininio silikono, kuris yra glotnus, neturi kvapo, skonio, besiūlis ir anti-alerginis. Silikonas puikiai geba prisitaikyti prie kūno temperatūros.

Susipažinkite su inovatyvaus dizaino klitorio vibratoriumi, kuris turi patogią ilgą rankeną laikymui. Tai vibratorius, kurio lenktoje galvutėje sutelkta itin stiprus, tačiau tylus variklis. Jo dėka masažuosite klitorį ir visas kitas jūsų kūne esančias jautrias zonas. Įjungiamas ir išjungiamas vieno mygtuko žymimo "S" raide pagalba, kurį rasite ant vibratoriaus. Taip pat šio mygtuko pagalba galėsite perjungti funkcijas, kurių yra 5 režimai ir 5 intensyvumai. Pasirinkite savo mėgiamą ir atsipalaiduokite, leiskite kūnui panirti į malonumą.

Įkraunamas USB laidu ir yra visiškai atsparus vandeniui. Žaidimus galėsite perkelti ir į kiek drėgnesnes aplinkas negu lova.

Rinkinyje rasite instrukcijas įvairiomis kalbomis, USB įkroviklį, saugojimui skirtą maišelį, mėginį.

Medžiaga: saugus kūnui silikonas, PU, ABS

Dydis: 17 cm

Plotis: 1.9 - 3 cm

Krovimo laikas – 1 val

Veikimo laikas – 2 val

Svoris: 103 g

Baterijos talpa: 200 mAh

Garsas: 90 db

Baterijos tipas: polimerinė ličio baterija

Intensyvumas: 5 režimai, 5 intensyvumai

Spalva: šviesi rožinė

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Follow @meileszaislai
Uždaryti