SVAKOM Vesper vibratorius (violetinė)
SVAKOM Vesper vibratorius (violetinė) SVAKOM Vesper vibratorius (violetinė) SVAKOM Vesper vibratorius (violetinė) SVAKOM Vesper vibratorius (violetinė) SVAKOM Vesper vibratorius (violetinė) SVAKOM Vesper vibratorius (violetinė)

SVAKOM Vesper vibratorius (violetinė)

Įvertinkite šią prekę:
SVAKOM kompanija gamina tik pačius kokybiškiausius gaminius, kurių dizainas dažnai prilygsta meno kūriniams, o medžiagos saugios ir nekenksmingos. Tinkamos jautrios odos savininkams ir žmonėms, kurie linkę į bėrimus ir alergijas. Gaminiams naudoja tik aukščiausios kokybės variklius, tiekiamus iš geriausių gamintojų. Taip jie žino, kad jų varikliai yra galingi, tylūs ir turi ilgą eksploatavimo laiką. Skleidžiamas garsas vos girdimas 1 metro atstumu.

Pagamintas iš saugaus medicininio silikono, kuris yra glotnus, neturi kvapo, skonio, besiūlis ir anti-alerginis. Silikonas puikiai geba prisitaikyti prie kūno temperatūros.

SVAKOM Vesper vibratorius sukurtas maksimaliems pojūčiams sukurti. Tai vibratorius, kuris stimuliuos vienu metu dvi malonumo zonas. Švelnus ir glotnus viršus maloniai jausis įterptas viduje. Turi 2 galingus, tačiau itin tylius variklius. Valdomas mygtukais, kuriuos rasite ant korpuso. Įmontuotas LED apšvietimas, kuris mirgės ir suteiks šiek tiek šelmiškumo ir jaukumo. Taip pat vibratoriuje yra šildymo funkcija, kuri geba įkaiti iki 38 laipsnių. Užtruks vos 3 minutes kol galėsite atsipalaiduoti ir pasinerti malonumo link.

Įkraunamas USB laidu ir yra visiškai atsparus vandeniui. Žaidimus galėsite perkelti ir į kiek drėgnesnes aplinkas negu lova.

Rinkinyje rasite instrukcijas įvairiomis kalbomis, USB įkroviklį, saugojimui skirtą maišelį, mėginį.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas, ABS

Dydis: 14.9 cm

Įterpiamas ilgis: 10.5 cm

Plotis: 1.8 – 3.3 cm

Krovimo laikas – 1 val

Veikimo laikas – 2 val

Svoris: 60 g

Baterijos talpa: 500 mAh

Šilumos funkcija: 38 laipsniai

Sušyla per 3 min

Baterijos tipas: polimerinė ličio baterija

Intensyvumas: 10 režimų

Spalva: violetinė

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Follow @meileszaislai
Uždaryti