Sweet Smile Couples rinkinys Pabandom
Sweet Smile Couples rinkinys Pabandom Sweet Smile Couples rinkinys Pabandom Sweet Smile Couples rinkinys Pabandom Sweet Smile Couples rinkinys Pabandom Sweet Smile Couples rinkinys Pabandom Sweet Smile Couples rinkinys Pabandom

Sweet Smile Couples rinkinys Pabandom

Įvertinkite šią prekę:
Pristatome jums rinkinį porai, kuris abiems partneriams padovanos nepamirštamas akimirkas.

Rinkinyje rasite:

Sweet Smile We-Vibe porų vibratorių Raudonas kaip vyšnaitė ant torto porų vibratorius, kuris ne tik galingas dėka jame esančių 2 skirtingų motorų, bet ir funkcionalus dėl 7 skirtingų režimų, kurie padovanos ne tik jums, bet ir jūsų antrajai pusei neišdildomus įspūdžius. Vibratorius nedidelis ir lenktos tarsi U formos, kuri kuo puikiausiai prisitaiko pagal moters anatomiją. Tinkamai įdėtas vibratorius stimuliuoja klitorių ir G-tašką. Šis vibratorius naudojamas poroje kadangi stabiliai laikosi viduje visų lytinių santykių metu. Vibratorius valdomas mygtuku ant pagrindo.

Pats vibratorius pagamintas iš saugaus silikono, kuris yra anti-alerginis ir neturi kenksmingų ftalatų savo sudėtyje, todėl ypač tinkamas jautrios odos savininkams. Silikonas yra bekvapis ir greitai prisitaiko prie natūralios žmogaus kūno temperatūros.

Puikus vibratorius norintiems paįvairinti santykius, o galbūt net juos atgaivinti.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas su poliuretano danga

Ilgis: 18 cm

Aukštis: 5 cm

Plotis: 7,5 cm

Skersmuo: 1,1 - 3,1 cm

Vibracija: 7 režimai

Įkraunamas USB jungtimi

Atsparus vandeniui

Spalva: raudona

Smile G-Butterfly vibratorių Nedidelio dydžio G-taško ir klitorio vibratorius. Tamsios violetinės spalvos. Lankstus ir malonus liečiant. Medžiaga silikonas. Sudėtyje neturi kenksmingų ftalatų ir yra anti-alerginis. Turi 7 skirtingus vibravimo intensyvumus. Skirtingai išdėstyti motorai vibratoriuje leidžia valdyti kiekvieną jo dalį atskirai. Pagrindinė dalis lenktos formos ir banguota. Lenktas viršus su kiekvienu įslydimu masažuos G-tašką. Tylus veikimas. Lengvai prižiūrimas ir valomas.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas

Ilgis: 15,5 cm

Skersmuo: 2,5 cm

Vibracija: 7 lygiai

Baterijos: 2 x AAA (nepridedamos)

Spalva: violetinė

Sweet Smile Stayer penio žiedą Nedidukas ir diskretiškas penio žiedas puikiai tiks kelionių metu kai norisi sutaupyti vietos lagamine, bet net atostogaujant mėgautis maloniais lytiniais santykiais. Žiedas pagamintas iš kokybiško silikono, kuris yra anti-alerginis ir neturi kenksmingų ftalatų. 

Penio žiedas jums padės prailginti lytinį aktą ir palaikyti erekciją, o maloni vibracija kutens jūsų partnerės klitorį. 

*Pakuotėje rasite du baterijų rinkinius, kurie veikia iki 45 minučių.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas / ABS

Diametras: 3,2 cm

Žiedo plotis: 0,3 - 0,6 cm

Vibracija: 1 lygis

Baterijos: 4 x LR41 (pridėtos)

Spalva: juoda

Vandens pagrindo lubrikantą Puoselėtojas (50 ml) Visiškai natūralus, aukštos kokybės vandens pagrindo lubrikantas Jūsų seksualiam gyvenimui palengvinti. Bekvapis, beskonis, ilgai išliekantis medicininis lubrikantas - ištikimas Jūsų palydovas lovos žaidimuose! Tinka naudoti su visais sekso žaisliukais, nepažeidžia jų medžiagos.

Tūris: 50 ml.

Vibro kulką Maja Vibro kulka pagaminta iš saugaus silikono, kuris yra anti-alerginis ir neturi kenksmingų ftalatų savo sudėtyje, todėl ypač tinkamas jautrios odos savininkams. Silikonas yra bekvapis ir greitai prisitaiko prie natūralios žmogaus kūno temperatūros.

Kulka valdoma nuotolinio pultelio pagalba, kuris pagelbės norint per jungti vibracijos režimus. Mažas, tačiau galingas. Skirtas erogeninių zonų stimuliacijai.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Sudėtis: silikonas, ABS

Ilgis: 7,5 cm

Diametras: 2,3 cm

Spalva violetinė

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Vibratorius Remote Control Rabbit
52.00 € 44.20 €
Follow @meileszaislai
Uždaryti