Sweet Smile rabbit vibratorius Palaima
Sweet Smile rabbit vibratorius Palaima Sweet Smile rabbit vibratorius Palaima Sweet Smile rabbit vibratorius Palaima Sweet Smile rabbit vibratorius Palaima Sweet Smile rabbit vibratorius Palaima Sweet Smile rabbit vibratorius Palaima

Sweet Smile rabbit vibratorius Palaima

Įvertinkite šią prekę:
Sweet Smile rabbit vibratorius Palaima yra vienas lanksčiausių vibratorių kokius galite rasti mūsų asortimente, todėl jis puikiai prisitaikys prie bet kokios anatomijos suteikdamas kuo maksimalesnį malonumą. Lanksčios ausytės puikiai stimuliuos klitorį ir lytines lūpas. Žinoma nebus pamirštas ir G-taškas, kurį taip sunku visoms surasti.

Pats vibratorius pagamintas iš saugaus ir ftatalų neturinčio silikono. Silikonas yra anti-alerginis, bekvapis ir tinkamas jautriai odai. 

Vibratorius ne tik lankstus, paslankus, bet ir turi 10 skirtingų vibracijos funkcijų, kurios padovanos nepamirštamas akimirkas drauge. Patogus valdymas leis pasirinkti vibracijos režimus kiekviename taške atskirai, todėl poreikiui esant galėsite išjungti ausytes ir mėgautis tik G-taško teikiamu malonumu arba atvirkščiai.

Įkraunamas USB jungtimi, todėl yra šiuolaikiškas ir inovatyvus.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas / PU / ABS

Bendras ilgis: 19,3 cm

Įterpimo gylis: 10 cm

Skersmuo: 2,3 - 3,5 cm

Ausyčių ilgis: 5 cm

Ausyčių plotis: 1,6 cm

Svoris: 255 g

Funkcijos: 10 vibracijos režimų

Įkrovimo laikas: 150 min

Veikimo laikas: 120 min

Įkraunamas USB jungtimi

Spalva: purpurinė

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Follow @meileszaislai
Uždaryti