The Royal Ultra-Soft Strap on rinkinys (pilka)
The Royal Ultra-Soft Strap on rinkinys (pilka) The Royal Ultra-Soft Strap on rinkinys (pilka) The Royal Ultra-Soft Strap on rinkinys (pilka) The Royal Ultra-Soft Strap on rinkinys (pilka) The Royal Ultra-Soft Strap on rinkinys (pilka) The Royal Ultra-Soft Strap on rinkinys (pilka) The Royal Ultra-Soft Strap on rinkinys (pilka)

The Royal Ultra-Soft Strap on rinkinys (pilka)

Įvertinkite šią prekę:
The Royal Ultra-Soft Strap on pagamintas iš saugaus kūnui anti-alerginio silikono, kuris neturi kvapo, skonio yra glotnus ir malonus liečiantis su oda. Silikonas greitai prisitaiko prie kūno temperatūros, nesukelia diskomforto. Tinkamas jautrios odos savininkams. Falo imitatorius lankstus ir minkštas kuo natūralesniems potyriams sukurti. 

Sprap on puikiai tiks poroms, kurios nori patirti naujus nuotykinius, pasimėgauti vaidmenų žaidimais ir kitokiu netradiciniu seksu. Strap on tvirtinamas prie kūno reguliuojamo dydžio sagtimis ir metalo žiedais, kurių rinkinyje yra 3. Žiedus galėsite panaudoti ne tik su jau esamu falu, kurį rasite komplekte, bet ir jau turimais. Falas riestas ir puoštas penio galvute, kad lengvai masažuotų G-tašką arba prostatą vyrams. Kitoje falo pusėje yra bangeles, kad papildomai jaudintų ir stimuliuotų klitorių jį dėvinčiai moteriai. 

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas, PVC

Ilgis: 17.25 cm

Plotis: 4.5 cm

Rinkinyje pridedamų žiedų skersmuo: 

3.75 cm 4.4 cm 5 cm Maksimali juosmenims apimtis: 162.5 cm

Spalva: pilka, juoda

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Follow @meileszaislai
Uždaryti