The Royal Vibrating Strap on rinkinys (juoda)
The Royal Vibrating Strap on rinkinys (juoda) The Royal Vibrating Strap on rinkinys (juoda) The Royal Vibrating Strap on rinkinys (juoda) The Royal Vibrating Strap on rinkinys (juoda) The Royal Vibrating Strap on rinkinys (juoda) The Royal Vibrating Strap on rinkinys (juoda) The Royal Vibrating Strap on rinkinys (juoda) The Royal Vibrating Strap on rinkinys (juoda)

The Royal Vibrating Strap on rinkinys (juoda)

Įvertinkite šią prekę:
The Royal Vibrating Strap on pagamintas iš saugaus kūnui anti-alerginio silikono, kuris neturi kvapo, skonio yra glotnus ir malonus liečiantis su oda. Silikonas greitai prisitaiko prie kūno temperatūros, nesukelia diskomforto. Tinkamas jautrios odos savininkams.

Sprap on puikiai tiks poroms, kurios nori patirti naujus nuotykinius, pasimėgauti vaidmenų žaidimais ir kitokiu netradiciniu seksu. Strap on tvirtinamas prie kūno reguliuojamo dydžio sagtimis ir metalo žiedais, kurių rinkinyje yra 3. Žiedus galėsite panaudoti ne tik su jau esamu falu, kurį rasite komplekte, bet ir jau turimais. Falas riestas ir puoštas penio galvute, kad lengvai masažuotų G-tašką arba prostatą vyrams. Kitoje falo pusėje yra bangeles, kad papildomai jaudintų ir stimuliuotų klitorių jį dėvinčiai moteriai. Taip pat šis gražuolis turi net 7 skirtingas vibracijos funkcijas, kad abu partneriai pasijustų tarsi devintame danguje. Variklis galingas, tačiau tylus, kad niekas negirdėtų ką veikiate miegamajame. 

Įkraunamas USB jungtimi ir visiškai atsparus vandeniui. Galėsite mėgautis intymiais žaidimais ir vandenyje.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas, PVC

Ilgis: 13.25 - 16.5 cm

Plotis: 3.75 cm

Rinkinyje pridedamų žiedų skersmuo: 

3.75 cm 4.4 cm 5 cm Funkcijos: 7 režimai

Įkrovimas: USB jungtimi

Maksimali juosmenims apimtis: 162.5 cm

Atsparus vandeniui

Spalva: juoda, pilka

 

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Vibratorius Remote Control Rabbit
52.00 €
Follow @meileszaislai
Uždaryti