Screaming O Monarch žiedas peniui (juodas) Screaming O Monarch žiedas peniui (juodas) Screaming O Monarch žiedas peniui (juodas) Screaming O Monarch žiedas peniui (juodas) Screaming O Monarch žiedas peniui (juodas)

Screaming O Monarch žiedas peniui (juodas)

Įvertinkite šią prekę:
​Screaming O kompanija pasižymi itin funkcionaliais ir kokybiškais gaminiais, kurių kainos prieinamos kiekvienam. Prekės gaminamos iš kokybiško silikono, kuris tinkamas ir itin jautrios odos savininkams, o funkcijų gausa dažnai nustebina net išrankius pirkėjus.

Penio žiedas puikus pasirinkimas poroms, kurios nori paįvairinti savo seksualinius žaidimus. Žiede esanti vibracija stimuliuoja vyro sėklides ir penį, o moterims klitorį. Taip pat žiedas vyrams padeda ilgiau mėgautis lytiniais santykiais ir palaiko erekcijos standumą. Žiedas pagamintas iš „True Silicone“ silikono, kuris yra aksominio švelnumo. Šis silikonas anti-alerginis ir neturintis kenksmingų ftalatų, o jo tamprumas leidžia jį dėvėti įvairių apimčių peniams.

Žaismingas ir jaunatviškas drugio formos penio žiedas ne tik pasitarnaus malonesnių lytinių santykių link, bet ir kas kartą pralinksmins dėka puikaus dizaino. Drugys nėra mažo dydžio, todėl vibracijos intensyvumas bus gana stiprus ir kuo puikiausiai juntamas abiems partneriams, todėl galėsite mesti lauk mažus ir jokio malonumo neteikiančius žiedus peniui. Šio žiedo privalumas yra dvigubas užmovimas už sėklidžių ir ant penio, kuris leidžia dar stabiliau uždėti žiedą ir garantuoja jo laikymasį visų lytinių santykiu metu. Žiede yra įdedama vibro kulka, kuri turi net 10 skirtingų funkcijų, kurios suvirpins jūsų intymias vietas. Pakraunama ir visiškai atspari vandeniui. Funkcijose rasite ne tik švelnių vibravimų, bet ir pulsacijos režimų, o Vooom vibracijos technologija užtikrins, kad vibracija būtų kuo stipriau juntama tiek jums, tiek jūsų partnerei.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Sudėtis: silikonas, ABS

Funkcijos: 10

Spalva: juoda

Įkraunamas USB jungtimi, veikia 60 minučių

Atsparus vandeniui

Dydis: universalus

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Paradise Strap-on
29.25 € 24.86 €
Follow @meileszaislai
Uždaryti