Sweet Smile prostatos masažuoklis
Sweet Smile prostatos masažuoklis Sweet Smile prostatos masažuoklis Sweet Smile prostatos masažuoklis Sweet Smile prostatos masažuoklis Sweet Smile prostatos masažuoklis Sweet Smile prostatos masažuoklis Sweet Smile prostatos masažuoklis Sweet Smile prostatos masažuoklis Sweet Smile prostatos masažuoklis Sweet Smile prostatos masažuoklis Sweet Smile prostatos masažuoklis Sweet Smile prostatos masažuoklis Sweet Smile prostatos masažuoklis

Sweet Smile prostatos masažuoklis

Įvertinkite šią prekę:
Prostatos masažas vienas svarbiausių žingsnių į pilnavertiškus lytinius santykius, kuriuos dažnai aptemdo susilpnėjusi prostata. Prostatos problemas dažnai įtakoja stresas, nesveikas gyvenimo būdas ir žinoma amžius. Norint to išvengti rekomenduojame nuosekliai darytis masažus, kurie ne tik pagerins bendrą sveikatos būklę, bet ir padovanos santykiams aistros. 

Masažuoklis pagamintas iš saugaus kūnui anti-alerginio silikono, kuris neturi jokio kvapo ir greitai prisitaiko prie kūno temperatūros. Silikonas slidus ir švelnus kas dar labiau palengvina malonią ir lengvą sverbtį.

Prostatos masažuoklis lenktas ir pačiame viršuje turi naujos technologijos funkciją, kuri geba tarsi pirmyn ir atgal judėti sukurdama beldimo efektą. Toks efektas dar labiau maksimaliai stimuliuos prostatą ir rezultatus pavyks pasiekti žymiai greičiau negu su įprastais prostatos masažuokliais. Taip pat jame rasite net 8 skirtingas funkcijas, kurios padės atsipalaiduoti ir dar maloniau mėgautis masažu.

Turi tarpvietei skirtą pagrindą, kuris vibruodamas maloniai kutens vyrams jautrią zoną. Pakraunamas USB jungtimi.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu. 

Medžiaga: silikonas / ABS

Bendras ilgis: 13,9 cm

Įterpimo gylis: 9,5 cm

Skersmuo: 1,9 - 2,8 cm

Vibracija: 8 režimai

Įkraunamas USB jungtimi

Spalva: juoda

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Feromoniniai kvepalai vyrams Twilight man
11.30 € 9.61 €
Follow @meileszaislai
Uždaryti