Pipedream Mega Grip masturbatorius
Pipedream Mega Grip masturbatorius Pipedream Mega Grip masturbatorius Pipedream Mega Grip masturbatorius Pipedream Mega Grip masturbatorius Pipedream Mega Grip masturbatorius

Pipedream Mega Grip masturbatorius

Įvertinkite šią prekę:
Pipedream kompanija gamina tik pačius kokybiškiausius ir visus saugumo reikalavimus atitinkančius seksui skirtus žaislus. Jų erotinės prekes yra 100% anti-alerginės, neturinčios ftalatų ir latekso. Saugūs ir jautriausiai odai.

Masturbatorius pagamintas iš Fanta Flesh medžiagos, kuri yra ypatingai minkšta, lanksti, tampri tarsi tikra žmogaus oda. Taip pat savo sudėtyje neturi kenksmingų ir toksiškų medžiagų. Jeigu reikėtų ją įvertinti penkiaženklėje sistemoje ji tikrai gautų apvalų penketą. 

Prisirpusį užpakaliuką imituojantis masturbatorius turi net 10 skirtngų funkcijų, kurios tikrai pakvies jus leistis orgazmo link. Visos funkcijos valdomos vieno mygtuko paspaudimu esančiu ant pagrindo, taip pat juo galėsite išjungti ir įjunkti masturbatorių. Dėklas sukurtas taip, kad norint stipresnės stimuliacijos jūsų peniui galėtumėte jį lengvai spustelėti. 

Priežiūra itin lengva, nes galėsite nesunkiai išimti iš dėklo ir po plovimo vėl atgal įstatyti. 

Rinkinyje taip pat rasite:

Lubrikanto, anti-bakterinio valiklio ir priežiūros pudros mėginukus. Peniui skirtus 3 žiedus, kurie yra skirtingo dydžio, todėl puikiai juos galėsite kombinuoti visus kartu arba kiekvieną atskirai. Penio žiedas sutvirtina erekciją ir prailgina lytinio akto trukmę, todėl masturbatoriaus malonumais galėsite mėgautis dar ilgiau. Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: TPE / ABS

Bendras ilgis: 24 cm

Skersmuo: 8 cm

Vibracija: 10 režimų

Baterijos: 2 x AAA (nepridedamos)

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Penio pompa Hydromax X30 transparent skaidrus
141.91 € 120.62 €
Vibratorius Remote Control Rabbit
52.00 € 44.20 €
Follow @meileszaislai
Uždaryti