Rebel the Surge rinkinys vyrams (juodas) Rebel the Surge rinkinys vyrams (juodas) Rebel the Surge rinkinys vyrams (juodas) Rebel the Surge rinkinys vyrams (juodas) Rebel the Surge rinkinys vyrams (juodas) Rebel the Surge rinkinys vyrams (juodas) Rebel the Surge rinkinys vyrams (juodas) Rebel the Surge rinkinys vyrams (juodas)

Rebel the Surge rinkinys vyrams (juodas)

Įvertinkite šią prekę:
Puikus rinkinys viengungiams, kurie nori mėgautis pilnaverčiu seksu net ir neturint antros pusės. Taip pat šis rinkinys pradžiugins analinio sekso mėgėjus.

Rinkinį sudaro:

Masturbatorius Prostatos vibratorius - kaištis Vibro kulka Prostatos vibratorius pagamintas iš saugaus kūnui, neturinčio ftalatų silikono, kuris nesukels alergijų ir užtikrins saugų naudojimąsį. Silikonas yra švelnus ir greitai prisitaiko prie jūsų esamos kūno temperatūros. Lenktos formos vibratorius sukurtas taip, kad maksimaliai stimuliuotų prostatą, o apačioje yra saugumą užtikrinantis pagrindas nuo gilaus įsiskverbimo. Vibratorius yra sujungtas kartu su masturbatoriumi.

Medžiaga: silikonas su PU danga.

Bendras ilgis: 13,3 cm. 

Įterpimo gylis: 8,5 cm. 

Skersmuo: 1,9 - 4,8 cm. 

Vibruojanti kulka padės jums pajusti dar intensyvesnį prostatos masažą, kuris apdovanos jus galingu orgazmu. Kulkoje yra net 10 skirtingų vibracijos režimų, todėl tikrai atrasite patį mėgiamiausią. Kulką galima naudoti kartu su prostatos masažuokliu arba kaip atskiras vibratorius.

Medžiaga: ABS su silikonu.

Ilgis: 9 cm. 

Skersmuo: 1,6 cm. 

Baterijos: 1 x AAA (pridedama).

Nepamirškime ir bene daugiausiai malonumo teikiančio masturbatoriaus, kuris padės pasijusti devintame danguje. Viduje nelygūs stimuliuojantys grioveliai, o išorėje minkšta ir elastinga medžiaga. Masturbatorius naudojamas dėkle arba išėmus iš jo. Norint patirti maksimalų malonumą siūlome visą rinkinį naudoti kartu. 

Medžiaga: (dėklo) PP, (movos) TPE.

Bendras ilgis: 18 cm.

Įterpimo gylis: 15,2 cm. 

Skersmuo: 3,5 cm.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Spalva: juoda

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Follow @meileszaislai
Uždaryti