Vibratorius LELO Mona 2 - patobulinta versija (alyvinė)
Vibratorius LELO Mona 2 - patobulinta versija (alyvinė) Vibratorius LELO Mona 2 - patobulinta versija (alyvinė) Vibratorius LELO Mona 2 - patobulinta versija (alyvinė)

Vibratorius LELO Mona 2 - patobulinta versija (alyvinė)

Įvertinkite šią prekę:
MONA™ 2 yra tobulesnė versija geriausiai pasaulyje parduodamo LELO Mona G-taško vibratoriaus. Dabar vibratorius ne tik turi 100% galingesnę vibraciją, bet yra atsparus vandeniui, o tai ypač svarbu norint mėgautis orgazmais visur ir visada!

Pagaminta iš švelnaus, 100% kūnui saugaus medicininio silikono, MONA™ 2 nustebins jus net 6 intensyviais vibracijos režimais. LELO motorai išdėstyti, kad suteiktų intensyvias vibracijas G-taškui, bet nepamirštų ir kitų jautrių vietų.

Ypatybės:

Unikali struktūra pritaikyta G-taškui (Kiekvieną kartą suteikiamas maksimalus malonumas); 100% daugiau pajėgumo lyginant su pirmaja versija (Patobulinti motorai dabar dar ilgaamžiškesni); 100% atsparus vandeniui (Naudokite vonioje ar duše nesibaimindami); Įkraunamas, visiškai tylus, tinkamas kelionėms (Užrakinimas, neįsijungs netinkamiausiu metu, tyli, diskreti, bet galinga vibracija); Nekenksmingas nei kūnui, nei aplinkai (FDA sertifikuotas saugus kūnui silikonas bei apdaila).

Kitos svarbios savybės:

Pagaminta iš: Medicininio silikono ir ABS plastiko (valdymo dalis) Dydis: 200 x 51 x 33 mm Svoris: 128 g. Baterija: Li-lon 920mAh 3.7V Įkrovimo laikas: ~2 h. Veikimo laikas: ~2 h. Budėjimo režimas: iki 90 d. Valdymas: 6 režimai, valdoma integruotais mygtukais.

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Follow @meileszaislai
Uždaryti