Vibratorius 3 in 1 (violetinė)
Vibratorius 3 in 1 (violetinė) Vibratorius 3 in 1 (violetinė) Vibratorius 3 in 1 (violetinė) Vibratorius 3 in 1 (violetinė) Vibratorius 3 in 1 (violetinė) Vibratorius 3 in 1 (violetinė) Vibratorius 3 in 1 (violetinė) Vibratorius 3 in 1 (violetinė)

Vibratorius 3 in 1 (violetinė)

Įvertinkite šią prekę:
Vibratorius 3 in 1 pagamintas iš saugaus kūnui silikono, kuris neturi kvapo, skonio ir yra glotnus, malonus liečiantis su oda. Silikonas greitai prisitaiko prie kūno temperatūros nesukeldamas diskomforto. Tinkamas ir jautrios odos savininkams.

Vibratorius nors ir nėra didelis, tačiau neprastai funkcionalus ir išmanus. Jame rasite 10 skirtingų vibracijos intensyvumų skirtų jūsų G-taškui, o kitoje dalyje net 7 klitorio jaudinimo režimus. 

Vibratorius vienas, tačiau panaudoti galėsite net 3 būdais:

G-taško stimuliavimui, jaudinimui ir masažui. Klitorio jautrumo padidinimui vakuumo pagalba. Klitorio ir kitų jautrių kūno vietų stimuliavimui liežuvėliu. Tai viena prekė, kuri jums padovanos 3 skirtingus potyrius. Suaktyvinkite kraujotaką vakuumo pagalba ir stimuliuokite jaudinančiu liežuvėliu arba nerkite į taip visų ieškomo G-taško paieškas.

Įkraunamas USB jungtimi ir atsparus vandeniui.

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: silikonas, PU, ABS

Ilgis: 25.5 cm

Įterpimas: 12.5 cm

Plotis: 2.5 – 3.8 cm

Baterijos: įkraunamas USB jungtimi

Vibracija: 10 vibratoriaus režimų ir 7 klitoriui skirtos funkcijos

Spalva: violetinė

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Strap on Colour
50.97 €
Follow @meileszaislai
Uždaryti