Warning: file_get_contents(/home/meilesza/domains/meileszaislai.lt/public_html/system/cache/cache.product.total.2.0.1.3ab6383f48f3f14cf1e59231406988c8.1573866848): failed to open stream: No such file or directory in /home/meilesza/domains/meileszaislai.lt/public_html/system/library/cache.php on line 9 == You2Toys penio užmovas Extension | MeilesZaislai.lt ==
You2Toys penio užmovas Extension
You2Toys penio užmovas Extension You2Toys penio užmovas Extension You2Toys penio užmovas Extension You2Toys penio užmovas Extension You2Toys penio užmovas Extension You2Toys penio užmovas Extension You2Toys penio užmovas Extension

You2Toys penio užmovas Extension

Įvertinkite šią prekę:
​Ieškote tokio užmovo, kuris ne tik pastorins, pailgins penį, bet ir atrodys tarsi natūralus? Tuomet siūlome išbandyti šį gražuolį!

Pagamintas siekiant atkartoti realų penį, kuris nugultų ant odos ir susilietų su juo. Užmovo medžiaga elastinga, tampri ir kas svarbiausia itin minkšta, todėl liečiant jį bus sunku atskirti, kad tai nėra žmogaus oda. 

Puoštas rausva galvute ir venų raštu. Gale turi žiedą sėklidėms, kurio dėka galėsite atlaisvinti rankas ir nesibaiminti, kad jis smukinės lytinių santykių metu. 

Užmovo dėka pastorinsite penį 2 cm, o pailginsite net 5 cm. 

Naudokite kartu su vandens pagrindo lubrikantu.

Medžiaga: TPE

Bendras ilgis: 17 cm

Įterpimo gylis: 12 cm

Storis: 10 mm

Skersmuo išorinis: 5,3 cm,

Skersmuo vidinis: 2,5 cm

Sėklidžių žiedo skersmuo: 1,8 cm (labai tamprus)

Spalva: kūno

Įsigyk šią prekę Klaipėdos parduotuvėje
Pristatymas per 1-3 darbo dienas

Populiariausios sekso prekės

Follow @meileszaislai
Uždaryti