Mes ir mūsų garantijos

Apie mus

Malonu, kad apsilankėte mūsų el.parduotuvėje.Jūs turite puikią galimybę įgyvendinti savo slapčiausias fantazijas, o prieinamos kainos ir patogus pristatymas suteiks Jūsų draugui ar draugei daug nepamirštamų įspūdžių. www.meileszaislai.lt pristato erotinių prekių parduotuvę, kurioje Jūsų apsipirkimai bus 100% konfidencialūs, o mažos kainos ir aukštos kokybės prekės -Jus maloniai nustebins!Siekiame būti geriausiais klientui - prekių kokybės,kainos,aptarnavimo, bendravimo atžvilgiu.


Mūsų tikslas yra pasiūlyti Jums aukštos kokybės prekes ir pristatyti Jums jas per kuo trumpesnį laiką, todėl prekės yra mūsų sandėlyje, dėl to jos jus pasieks per trumpiausia laikotarpį!

Linkime jums malonių apsipirkimų ir neišdildomų potyrių !!!

100% slaptumas ir saugumas


  • Prekes siunčiame tik tvirtose, nepermatomose ir niekuo neišsiskiriančiose siuntinių dėžutėse. Niekur neminime kas jų viduje, siuntėjas yra UAB “Meilesta“. Niekas, net kurjeriai ir pašto darbuotojai, nežino kas yra dėžučių viduje.
  • Pageidaujantiems užsakymą išsiunčiame kaip siuntą "iki pareikalavimo". Tokiu atveju į namus neatnešamas nei siuntinys, nei pranešimas apie siuntinį. Siuntinį atsiimate po 1-3 darbo dienų nuvykę į savo pašto skyrių. El. paštu atsiunčiame siuntos sekimo nuorodą, todėl visada žinote ar siuntinys jau atkeliavo į Jūsų paštą.
  • Duomenų saugumą užtikriname pažangiausiomis interneto technologijomis. Jūsų el. paštas ir visi kiti duomenys naudojami tik sklandžiam prekių pristatymui, jų niekada niekam neatskleidžiame ir nenaudojame kitiems tikslams.

Nemokamas pristatymas


  • Prekių pristatymas Lietuvos teritorijoje - nemokamas! Lietuvos pašto (registruota pirmenybine) siunta.

Taisyklės ir salygos


  • Pirkėjas atlikdamas registracijos ar pirkimo veiksmą, privalo būti pilnametystės sulaukęs asmuo, t.y turi būti sulaukęs 18 metų amžiaus, susipažinę ir sutinka su šiomis taisyklėmis.

  • Pirkėjas atlikęs užsakymą privalo apmokėti jam skirtą pinigų sumą pagal šios parduotuvės nustatyta apmokėjimo tvarka, priešingu atveju prekės nebus siunčiamos. Šis punktas negalioja už prekes mokantiems grynais kurjeriui.

  • Kokybiškos prekės nekeičiamos ir negrąžinami pinigai.

  • Jei mechanizuotas gaminys sugenda per 12 mėn. yra pakeičiamas į tokios pat rūšies prekę. Jeigu analogiškos prekės tuo metu nebus, siūloma panaši prekė.
Follow @meileszaislai
Uždaryti